Zoznámte sa s modernými technológiami, ktoré používame

MEVA-TECH

Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s meva-tech úpravou zaisťuje rýchly odvod potu z tela a rýchle schnutie.

VENTILATION PANELS

Špeciálna tkanina umožňuje maximálnu priedušnosť.

ELASTIC FABRIC

Značka MEVA používa vysokokvalitné elastické látky, ktoré dodávajú maximálny pocit komfortu a poskytujú dlhotrvajúcu odolnosť.

SILIKÓNOVÉ LOGO 3D

Je vyrobené najmodernejšou technológiou. Logo je aplikované na vrchnej časti materiálu a vďaka tomu neprichádza do priameho kontaktu s pokožkou, čím zaručuje dokonalý komfort pri pohybe.

SLIM FIT

Športová línia oblečenia značky “MEVA” sa vyznačuje moderným dizajnom a najnovšími HIGHTECH materiálmi, ktoré dokonale priľnú k telu a súčasne ponúkajú ľahkosť pri pohybe.

Meva-tech Super Flex

Pre maximálny pocit komfortu a dlhotrvajúcej odolnosti pri pohybovej záťaži používa značka MEVA vysokokvalitné elastické látky ELASTIC FARBIC v zložení 88% polyester a 12% elastán.

Polyester INTERLOCK

Nami používaný materiál je o 15% pevnejší, ako iné podobné materiály. Ultraľahký materiál zaisťuje rýchly odvod potu z tela, rýchle schnutie a je veľmi príjemný na dotyk a nosenie.

Polyester LOOP

Pevný, priedušný a elastický materiál vhodný na tréningové oblečenie. Materiál zaisťuje rýchly odvod potu z tela a rýchle schnutie.

Polyester BRUSH

Veľmi príjemný materiál, ktorý zaisťuje dokonalý komfort pri nosení. Je prekvapivo jemný na dotyk. Tento materiál je vhodný pre voľno časové oblečenie.

Polyester AQUA STOP

Je vysoko kvalitný nepremokavý materiál, ktorý zaisťuje priedušnosť a maximálnu ochranu proti vetru a dažďu.

Carbon Resistex

Materiál Carbon Resistex má za následok, že priemerný nárast teploty tela je 3x nižší ako pri použití klasických materiálov 100% PES. Materiál Carbon Resistex je antibakteriálny a antistatický.

Thermo Bonded

Metóda tepelného spájania znamená, že 32 panelov je tepelne zlepených a spájaných teplom. Neexistujú žiadne stehy, takže TB loptičky zaberajú menej vody a lepšie držia pôvodnú váhu pri hre na mokrom povrchu

Hybrid Technology

text

Dry Feel

text

Antibacterial

text

Quick Dry

Vo vývoji športovej línie značky MEVA sme stavili na HIGH-TECH materiály a najmodernejšie trendy v oblasti oblečenia pre vrcholových športovcov.Pri výrobe oblečenia MEVA využívame najnovšiu technológiu Quick-Dry.Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s mevatech úpravou zaisťuje rýchly odvod potu z tela a rýchle schnutie.

Ochrana pokožky

Všetko naše oblečenie testujeme vo Výskumnom ústave chemických látok vo Svite. V testoch sme vždy dostali najvyššie možné hodnotenie v oblasti kvality a zdravotnej nezávadnosti – čo ani zďaleka nie je bežné a ani mnohé známe značky tieto certifikáty nemajú.

Komfort pri pohybe

Na rozdiel od konkurencie je pre nás dôležitý nielen dizajn ale aj skutočná funkčnosť oblečenia a pocit, ktorý v ňom športovci majú.Vieme totiž ako komfort vplýva na ich výkon.Jednotlivé kusy oblečenia si vyvíjame sami, vždy v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ktorí nám v každej fáze vývoja, okrem tvrdých dát, poskytujú aj objektívne pripomienky, ktoré okamžite zapracúvame a detaily meníme podľa ich želaní.

Meva Anti-tear

Kratsi text