Filozofia značky MEVA

Našim cieľom je aby sa každý cítil ako hviezda a aj amatérsky športovec mohol trénovať ako profesionál.

Ako to dosiahneme? Ako bývalý športovec a majiteľ značky MEVA, osobne dohliadam na precízny výber len tých najlepších a najmodernejších materiálov čo športový trh ponúka.

Poskytnujeme futbalové oblečenie najvyššej kvality a komplexnú starostlivosť o našich zákazníkov. Naše oblečenie sa vyznačuje vysokou mierou odolnosti materiálu. Namáhané časti oblečenia sú častým problémom iných značiek. Preto sme na spevnenie tohto citlivého miesta použili špeciálny elastický a priedušný materiál, ktorý pri hre nezavadzia, no zároveň poskytuje dostatočnú podporu. Aby ste vždy mali pocit, že ste dostali viac ako inde

Ochrana pokožky

Všetko naše oblečenie testujeme vo Výskumnom ústave chemických látok vo Svite. V testoch sme vždy dostali najvyššie možné hodnotenie v oblasti kvality a zdravotnej nezávadnosti – čo ani zďaleka nie je bežné a ani mnohé známe značky tieto certifikáty nemajú.

Komfort pri pohybe

Na rozdiel od konkurencie je pre nás dôležitý nielen dizajn ale aj skutočná funkčnosť oblečenia a pocit, ktorý v ňom športovci majú.Vieme totiž ako komfort vplýva na ich výkon.Jednotlivé kusy oblečenia si vyvíjame sami, vždy v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ktorí nám v každej fáze vývoja, okrem tvrdých dát, poskytujú aj objektívne pripomienky, ktoré okamžite zapracúvame a detaily meníme podľa ich želaní.

Regulácia telesnej teploty

Vo vývoji športovej línie značky MEVA sme stavili na HIGH-TECH materiály a najmodernejšie trendy v oblasti oblečenia pre vrcholových športovcov.Pri výrobe oblečenia MEVA využívame najnovšiu technológiu Quick-Dry.Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s mevatech úpravou zaisťuje rýchly odvod potu z tela a rýchle schnutie.

Vysoká odolnosť materiálov

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom najvyššiu kvalitu za rozumnú cenu. Nechceme byť len „ďalší výrobca na trhu“. Špeciálne si dávame záležať na najviac namáhaných častiach oblečenia. Uvedieme malý príklad. Takmer všetky značky majú problémy s trhaním teplákov v rozkroku, my sme tento problém vyriešili tým, že sme túto časť vystužili špeciálnym elastickým priedušným materiálom ktorý poskytuje dostatočnú pevnosť, no zároveň neobmedzuje športovca pri pohybe. Takto postupujeme pri všetkých problémových miestach. Hľadáme riešenia a posúvame kvalitu stále vyššie. My garantujeme, že oblečenie MEVA je prepracované materiálovo aj strihovo a je vyrobené z rovnakého materiálu, rovnakého šitia a má rovnakú veľkosť. Sme si istí svojou kvalitou a v prípade nespokojnosti,bez rečí, vrátime peniaze. Každý kus ešte pred zabalením prechádza prísnou výstupnou kontrolou.Len tak dokážeme zabezpečiť absolútnu kvalitunášho oblečenia.K oblečeniu poskytujeme profesionálne konzultácie, poradenstvo a servis.Navštívte nás a vyberte si u nás aj vy. Urobíme všetko pre to, aby ste v našom oblečení boli spokojní. Začnite vyhrávať so značkou MEVA.