fbpx
„Ideme svojou vlastnou cestou.“
Žiadne produkty v košíku.

Značka MEVA vznikla na základe mnohoročných skúsenosti v oblasti športového oblečenia a hlavne futbalu. Ponúkame najkvalitnejšie futbalové oblečenie všetkých veľkostí, profesionálnym ale aj amatérskym športovcom. Našou filozofiou je poskytnúť komplexnú starostlivosť o technické zabezpečenie našich zákazníkov. Chceme byť spoľahlivým partnerom, vybudovali sme silný tím obchodných manažérov,ktorí sa neustále vzdelávajú, aby našim klientom poskytovali odborný servis a vždy poradili najvhodnejšie riešenie, ktoré skutočne zvýši komfort a pomôže k lepšiemu výkonu. Jednoducho, aby ste vždy mali pocit, že dostávate niečo viac ako inde.

V značke MEVA sme spojili tieto 3 dôležité fakty:

ŠTÝL – Naše oblečenie sa vyznačuje moderným dizajnom a nadčasovým strihom.

VÝKON – Používame SOFT FIBER materiály, ktoré zaručujú vysoký komfort pri pohybe, čo napomáha k dosiahnutiu maximálneho výkonu pri športovej činnosti.

KVALITA – Naše HIGH-TECH materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky športovca. Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s meva-tech technológiou zaisťuje rýchly odvod potu z tela von a rýchle schnutie materiálu.

Naša história

Máj 2015

Futbalové oblečenie

V máji 2015, po rokoch zbierania skúseností, vývoja a driny sa naša firma rozhodla vytvoriť svoju vlastnú značku športového oblečenia – MEVA. Keďže sme našu značku MEVA chceli hneď od začiatku postaviť na vysokej profesionálnej kvalite,museli sme nájsť vhodného výrobcu, ktorý by spĺňal našu predstavu.

Jedinou cestou bolo osobne navštíviť výrobcov športového oblečenia. Počas najbližších mesiacov sme osobne navštívili mnohých popredných výrobcov z Česka, Maďarska, Poľska, Rakúska, Nemecka, Talianska Slovinska, Dánska, Holandska, Belgicka, Veľkej Británie, Pakistanu a tiež z Číny.

Október 2015

Futbalové oblečenie

Po precestovaní tísícok kilometrov a navštívení desiatok firiem sme nazbierali obrovské množstvo skúsenosti ohľadom výroby športové oblečenia. Navštívili sme osobne firmy ktoré šijú pre značky ako: LOTTO, KAPPA, MACRON, ROYAL, SPORTIKA, GIVOVA, ZEUS, LEGEA, ERREA, JAKO, SELECT, HUMMEL, UHLSPORT, ADIDAS, NIKE, PUMA, UMBRO, LUANVI, JOMA, KELME a mnoho ďalších značiek.

Nazbierali sme mnoho skúsenosti ohľadom materiálov a výroby športového oblečenia. Pochopili sme športový trh a prečo lacné značky nikdy nedosiahnu našu kvalitu. Nechceli sme ísť cestou nízkej kvality,pretože zo skúsenosti lacných značiek vieme, že kvôli nižšej cene sa šetrí na kvalite materiálu,kvalite šitia,kvalite strihania a výstupnej kontroly každého kusu. Tieto 4 aspekty sú najdôležitejšie.

Ak sa vynechá čo i len jediný aspekt,vznikajú problémy ako trčiace nitky, nekvalitné šitie, ktoré po prvom použití povolí, strih ktorý nesedí a je nepohodlný pri nosení, tenký materiál ktorý sa opotrebuje po krátkej dobe. Mnohé firmy sa spoliehajú na elektronické obchody (e-shopy) kde daný produkt oblečenia vyzerá perfektne,ale zákazník si ho nemôže vyskúšať osobne a tak nemôže vidieť kvalitu.

Lacné značky napríklad naschvál nikde nezverejňujú gramáž materiálu,pretože sa spoliehajú na nevedomosť zákazníkov. Práve hrúbka (gramáž) a kvalita materiálu najviac rozhodujú o výrobnej cene produktu a preto ak danej značke ide o kvantitu a nie o kvalitu,uprednostňuje pre výrobu tenké a menej kvalitné materiáli.

November 2015

Futbalové oblečenie

Po odskúšaných stoviek vzoriek a testovaní rôznych materiálov kvality sme sa na základe týchto faktorov rozhodli pre výrobcu z Číny, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie kritéria kvality.

Kvalita našich produktov patrí medzi najlepšie čo náš trh momentálne ponúka. Po precíznom vybratí materiálov,strihov a farieb sme v Novembri 2015 začali s výrobou prvých modelov značky MEVA.

Marec 2016

Logo

V Marci 2016 sme na trh uviedli našu vlastnú značku MEVA. Prvé reakcie našich zákazníkov nás uistili že sme sa rozhodli pre správnu cestu. A to cestu kvality.

Máj/Jún 2016

Nitra

Podpisujeme prvé zmluvy s oblastnými zväzmi ObFZ Trnava,ObFZ Nové Zámky, ObFZ Levice,ObFZ Komárno,UFTS zastúpenú Ing.Rudolfom Hanákom a začíname spoluprácu s ObFZ Galanta.

November 2016

Vlašim

Podpísali sme zmluvu z futbalovým klubom FC Sellier & Bellot Vlašim, účastníkom druhej českej futbalovej národnej ligy.

V novembri 2016 sme navštívili nášho výrobcu v Číne ohľadom nových produktov pre rok 2017. Našu súčasnú kolekciu rozširujeme o ďalšie modeli dresov a nové atraktívne farby. Do sortimentu zaraďujeme aj nové teplákové bundy s dlhým zipsom, šušťákovú nepremokavú bundu a nový model ponožkových štucien.

Február 2017

Shirt Ady

Rozširujeme našu ponuku o nové modely. Na žiadosť našich zákazníkov sme futbalový dres model Shirt MALAGA doplnili o 2 nové, stále viac žiadané farby žltáfluo a ružováfluo. Takisto sme pridali ďalší nový model futbalového dresu s názvom Shirt ADY. Tento nový dres je pomenovaný na počesť nášho blízkeho priateľa z Ružomberka.

Ďalej sme rozšírili aj ponuku teplákových búnd,kde sme pridali 2 nové modely s dlhým zipsom. Ďalšími novinkami sú brankárske dresy a šušťáková bunda z nepremokavého materiálu.

Marec 2017

Podbrezová

Od marca 2017 nájdete naše dresy MEVA aj v ligových mládežníckych kategóriách. Podpísali sme trojročnú zmluvu s futbalovým klubom FO ŽP Šport Podbrezová o výhradnom dodávaní zápasového oblečenia pre všetky mládežnícke kategórie od U9 až po U17