Všetky dôvody, prečo nakupovať u nás

01.

Najkvalitnejšie futbalové oblečenie

Spĺňame tie najnáročnejšie požiadavky športovcov. Osobne pre vás vyberáme oblečenie a príslušenstvo, ktoré spĺňa tie najdôležitejšie faktory - štýl, výkon a kvalitu.

02.

Odborné poradenstvo

Potrebujete pomôcť s výberom oblečenia? Sme vám k dispozícii a radi vám pomôžeme vyriešiť akúkoľvek požiadavku.

03.

Doručenie do 24 hodín

Na sklade máme viac ako 35.000 produktov, preto vám vieme tovar doručiť už na druhý deň od objednania.

04.

Vyskúšajte vzorky lôpt ZADARMO

Neviete, či vám budú naše lopty vyhovovať? Objednajte si u nás zadarmo balíček lôpt a otestujte ich.

05.

Potlač oblečenia na mieru

Chceli by ste mať vlastnú potlač na oblečení? Naše grafické štúdio splní aj tie najnáročnejšie požiadavky a predstavy.

06.

Zdravotná nezávadnosť

V testoch vo Výskumnom ústave chemických látok vo Svite sme vždy dostali najvyššie možné hodnotenie v oblasti kvality a zdravotnej nezávadnosti.

07.

Výroba

Hoci sme na trh dodávali oblečenie známej talianskej značky, cítili sme, že môžeme klientom pomôcť ešte viac a robiť veci lepšie. Čoraz viac sme sa začali orientovať nielen na predaj, ale aj na technickú stránku oblečenia a po rokoch zbierania skúseností, vývoja a driny, sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku športového oblečenia – MEVA.

08.

Kvalita

Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti futbalového oblečenia sme v našej značke spojili tieto 3 dôležité fakty:

ŠTÝL - Naše oblečenie sa vyznačuje moderným dizajnom a nadčasovým strihom.
VÝKON - Používame SOFT FIBER materiály, ktoré zaručujú vysoký komfort pri pohybe, čo napomáha k dosiahnutiu maximálneho výkonu pri športovej činnosti.
KVALITA - Naše HIGH-TECH materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky športovca. Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s MEVA-tech technológiou zaisťuje rýchli odvod potu z tela von a rýchle schnutie materiálu.

09.

Ponuka sortimentu

V našej ponuke nájdete všetko čo potrebujete pre zápas alebo tréning. Značka MEVA okrem oblečenia rozšírila sortiment aj o tréningové pomôcky s edíciou MEVA TRAINING a MEVA TRAINING KIT.

10.

Cena

Po dôkladnom preskúmaní trhu, vkusu a referencií športovcov sa naša značka rozhodla ponúknuť najlepší pomer ceny a kvality. Kvalita našich produktov patrí medzi najlepšie čo náš trh momentálne ponúka. Zistíte, že okrem výborných cien a nadštandardných služieb, máme ľudskú tvár a individuálny, seriózny prístup ku každému zákazníkovi.

11.

Skladové zásoby a rýchlosť dodania

Dovoľujeme si tvrdiť že máme najväčšie skladové zásoby v Českej a Slovenskej republike.
Skladom máme viac ako 10-tisíc kusov dresov,10-tisíc kusov trenírok,8-tisíc kusov súprav,6-tisíc párov štucien a mnoho ďalších vecí pre futbalové kluby. U nás si zákazník vždy vyberie.
Sme schopní Váš tovar doručiť už do 24 hodín. V prípade, že nie je možné uvedený termín dodania tovaru dodržať, naši pracovníci Vás budú informovať o novej dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.

12.

Urobíme všetko pre vašu spokojnosť

"Náš zákazník - náš pán !" Práve tejto zásade vďačíme za profesionálny rast našej firmy. Táto filozofia z nás urobila jedného z najserióznejších partnerov na trhu a Vašu dôveru si vážime.

Vy ste pre nás tí najdôležitejší. Preto sa vždy snažíme, aby ste boli s nami spokojní. Ak sa nám to nejakým nedopatrením niekedy úplne nepodarí, navštívte nás alebo nám to priamo napíšte na email: info@mevasport.sk

13.

Servis a poradenstvo pri výbere

Ak sa neviete pri výbere tovaru rozhodnúť, môžete využiť náš team odborne vyškolených manažérov, ktorý zistia vašu predstavu a na základe informácii Vám ochotne a spoľahlivo poradia vo výbere produktov.

Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť. Osobný prístup, poradenstvo a hlavne 100% spoľahlivosť je to, čo nás odlišuje od konkurencie.

14.

Rozumieme tomu, čo predávame

Náš tím je zložený z ľudí, ktorí sú špičkovými odborníkmi s dlhoročnou praxou v oblasti športu. Mnohí naši manažéri sú bývalí profesionálny športovci, takže dokonale poznajú nároky profesionálneho ale aj amatérskeho športovca.

15.

Nie sme anonymný

Nie sme žiadna anonymná firma, ktorá sa schováva pod prenajatou adresou kde existuje iba poštová schránka, aby firmu nikto nenašiel. Sme každý deň na našej firme v Hlohovci a stretávame sa s Vami, našimi zákazníkmi. Takže, ak by ste mali pocit, že sme Vás nejako ukrátili, môžete nám to prísť kľudne povedať osobne.

16.

Potlač

Potlač riešime s našim dlhodobým profesionálnym partnerom s ktorým spoločne dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka.

17.

Záruky tovaru

V prípade že sa tovar poškodí a spadá do záručnej doby, my Vám tovar bez najmenších problémov opravíme alebo vymeníme za nový kus.

18.

Vrátenie peňazí

Sme si natoľko istý svojou kvalitou že v prípade nespokojnosti nie je pre nás problém ani vrátenie peňazí. Vieme totiž, že dôvera a spokojnosť zákazníka sú dôležitejšie než obchod za každú cenu.