fbpx
„Ideme svojou vlastnou cestou.“
Žiadne produkty v košíku.

Prečo nakupovať u nás?

18 DÔVODOV, PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS

1 – Výroba:

Hoci sme na trh dodávali oblečenie známej talianskej značky, cítili sme, že môžeme klientom pomôcť ešte viac a robiť veci lepšie. Čoraz viac sme sa začali orientovať nielen na predaj, ale aj na technickú stránku oblečenia a po rokoch zbierania skúseností, vývoja a driny, sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku športového oblečenia – MEVA.

2 – Kvalita:

Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti futbalového oblečenia sme v našej značke spojili tieto 3 dôležité fakty:

– ŠTÝL
– VÝKON
– KVALITA

ŠTÝL – Naše oblečenie sa vyznačuje moderným dizajnom a nadčasovým strihom.
VÝKON – Používame SOFT FIBER materiály, ktoré zaručujú vysoký komfort pri pohybe, čo napomáha k dosiahnutiu maximálneho výkonu pri športovej činnosti.
KVALITA – Naše HIGH-TECH materiály spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky športovca. Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s MEVA-tech technológiou zaisťuje rýchli odvod potu z tela von a rýchle schnutie materiálu.

3 – Ponuka sortimentu:

V našej ponuke nájdete všetko čo potrebujete pre zápas alebo tréning. Značka MEVA okrem oblečenia rozšírila sortiment aj o tréningové pomôcky s edíciou MEVA TRAINING a MEVA TRAINING KIT.

4 – Cena:

Po dôkladnom preskúmaní trhu, vkusu a referencií športovcov sa naša značka rozhodla ponúknuť najlepší pomer ceny a kvality. Kvalita našich produktov patrí medzi najlepšie čo náš trh momentálne ponúka. Zistíte, že okrem výborných cien a nadštandardných služieb, máme ľudskú tvár a individuálny, seriózny prístup ku každému zákazníkovi.

5 – Skladové zásoby a rýchlosť dodania:

Dovoľujeme si tvrdiť že máme najväčšie skladové zásoby v Českej a Slovenskej republike.
Skladom máme viac ako 10-tisíc kusov dresov,10-tisíc kusov trenírok,8-tisíc kusov súprav,6-tisíc párov štucien a mnoho ďalších vecí pre futbalové kluby. U nás si zákazník vždy vyberie.
Sme schopní Váš tovar doručiť už do 24 hodín. V prípade, že nie je možné uvedený termín dodania tovaru dodržať, naši pracovníci Vás budú informovať o novej dodacej lehote, alebo ponúknu adekvátne náhradné riešenie.

6 – Doprava:

Cena dopravy je len 3,5 € s DPH.

7 – Servis a poradenstvo pri výbere:

Ak sa neviete pri výbere tovaru rozhodnúť, môžete využiť náš team odborne vyškolených manažérov, ktorý zistia vašu predstavu a na základe informácii Vám ochotne a spoľahlivo poradia vo výbere produktov.

Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť. Osobný prístup, poradenstvo a hlavne 100% spoľahlivosť je to, čo nás odlišuje od konkurencie.

8 – Rozumieme tomu, čo predávame:

Náš tím je zložený z ľudí, ktorí sú špičkovými odborníkmi s dlhoročnou praxou v oblasti športu. Mnohí naši manažéri sú bývalí profesionálny športovci, takže dokonale poznajú nároky profesionálneho ale aj amatérskeho športovca.

9 – Nie sme anonymný:

Nie sme žiadna anonymná firma, ktorá sa schováva pod prenajatou adresou kde existuje iba poštová schránka, aby firmu nikto nenašiel. Sme každý deň na našej firme v Hlohovci a stretávame sa s Vami, našimi zákazníkmi. Takže, ak by ste mali pocit, že sme Vás nejako ukrátili, môžete nám to prísť kľudne povedať osobne.

10 – Urobíme všetko pre vašu spokojnosť:

„Náš zákazník – náš pán !“ Práve tejto zásade vďačíme za profesionálny rast našej firmy. Táto filozofia z nás urobila jedného z najserióznejších partnerov na trhu a Vašu dôveru si vážime.

Vy ste pre nás tí najdôležitejší. Preto sa vždy snažíme, aby ste boli s nami spokojní. Ak sa nám to nejakým nedopatrením niekedy úplne nepodarí, navštívte nás alebo nám to priamo napíšte  na email:  info@mevasport.sk

11 – Potlač:

Potlač riešime s našim dlhodobým profesionálnym partnerom s ktorým spoločne dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka.

13 – Záruky tovaru:

V prípade že sa tovar poškodí a spadá do záručnej doby, my Vám tovar bez najmenších problémov opravíme alebo vymeníme za nový kus.

14 – Ochrana pokožky:

Všetko naše oblečenie testujeme vo Výskumnom ústave chemických látok vo Svite. V testoch sme vždy dostali najvyššie možné hodnotenie v oblasti kvality a zdravotnej nezávadnosti – čo ani zďaleka nie je bežné a ani mnohé známe značky tieto certifikáty nemajú.

15 – Komfort pri pohybe:

Na rozdiel od konkurencie, je pre nás dôležitý nielen dizajn, ale aj skutočná funkčnosť oblečenia a pocit, ktorý v ňom športovci majú. Vieme totiž ako komfort vplýva na ich výkon.

Jednotlivé kusy oblečenia si vyvíjame sami, vždy v spolupráci s profesionálnymi športovcami, ktorí nám v každej fáze vývoja, okrem tvrdých dát, poskytujú aj objektívne pripomienky, ktoré okamžite zapracúvame a detaily meníme podľa ich želaní.

16 – Regulácia telesnej teploty:

Vo vývoji športovej línie značky MEVA sme stavili na HIGH-TECH materiály a najmodernejšie trendy v oblasti oblečenia pre vrcholových športovcov. Pri výrobe oblečenia MEVA využívame najnovšiu technológiu Quick-Dry. Funkčný, priedušný a ultraľahký materiál v kombinácii s meva-tech úpravou zaisťuje rýchly odvod potu z tela a rýchle schnutie.

17 – Vysoká odolnosť materiálov:

Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom najvyššiu kvalitu za rozumnú cenu. Nechceme byť len „ďalší výrobca na trhu“.

Špeciálne si dávame záležať na najviac namáhaných častiach oblečenia. Uvedieme malý príklad – takmer všetky značky majú problémy s trhaním teplákov v rozkroku, my sme tento
problém vyriešili tým, že sme túto časť vystužili špeciálnym elastickým priedušným materiálom ktorý poskytuje dostatočnú pevnosť, no zároveň neobmedzuje športovca pri pohybe. Takto postupujeme pri všetkých problémových miestach.

Hľadáme riešenia a posúvame kvalitu stále vyššie.

100%-tne garantujeme, že oblečenie MEVA je prepracované materiálovo aj strihovo a je vyrobené z rovnakého materiálu, rovnakého šitia a má rovnakú veľkosť. Sme si istí svojou kvalitou a v prípade nespokojnosti Vám bez rečí vrátime peniaze.

Každý kus ešte pred zabalením prechádza prísnou výstupnou kontrolou. Len tak dokážeme zabezpečiť absolútnu kvalitu nášho oblečenia. K oblečeniu poskytujeme profesionálne konzultácie, poradenstvo a servis.

Navštívte nás a vyberte si u nás aj vy. Urobíme všetko pre to, aby ste v našom oblečení boli spokojní. Začnite vyhrávať so značkou MEVA.

18 – Vrátenie peňazí

Sme si natoľko istý svojou kvalitou že v prípade nespokojnosti nie je pre nás problém ani vrátenie peňazí. Vieme totiž, že dôvera a spokojnosť zákazníka sú dôležitejšie než obchod za každú cenu.