marek hamšík akadémia meva sport

Marek Hamšík uzavrel spoluprácu s Meva sport

Dňa 4.6.2019, Marek Hamšík oficiálne informoval rodičov svojej futbalovej akadémie o uzavretí spolupráce so značkou MEVA. Okrem kompletného tréningového oblečenia, bola predstavená aj špeciálne vyrobená edícia zápasových dresov.Tieto jedinečné dresy majú na bočnej časti vytlačenú tvár Mareka Hamšíka a na hrudi vyšívané logo futbalovej akadémie.
Read More
futbalove oblecenie mevasport

Rozširujeme našu ponuku o nové modely

Rozširujeme našu ponuku o nové modely. Na žiadosť našich zákazníkov sme futbalový dres – model Shirt MALAGA doplnili o 2 nové, stále viac žiadané farby žltáfluo a ružováfluo. Takisto sme pridali ďalší nový model futbalového dresu s názvom Shirt ADY. Tento nový dres je pomenovaný na počesť nášho blízkeho priateľa z Ružomberka. Ďalej sme rozšírili…
Read More

Podpisy troch nových zmlúv koncom roka 2016

November 2016 Podpísali sme zmluvu s futbalovým klubom FC Sellier & Bellot Vlašim, účastníkom druhej českej futbalovej národnej ligy. November 15.11.2016 Podpísali sme zmluvu s futbalovým klubom FO ŽP Šport Podbrezová, kde sme sa stali dodávateľom športovej výstroje pre mládež U9,U10,U11,U12,U13,U14,U15,U16,U17. November 15.11.2016 Podpísali sme zmluvu s futbalovým klubom FO ŽP Šport Podbrezová, kde sme…
Read More

Futbalový klub ŠK Šoporňa s novými taškami

Ako jediná firma na Slovensku dokážeme vyrobiť kvalitné športové tašky podľa vlastného výberu farieb.Takisto na tašky dokážeme potlačiť plnofarebné logo klubu alebo sponzora. Posúvame hranice ďalej aj v oblasti (viac…)
Read More

ObFZ Levice má na 2 roky nového partnera.

Dňa 29.6.2016 naša spoločnosť podpísala zmluvu o sponzoringu s predsedom ObFZ Levice p.Ing.Františkom Urbanom.Pre obdobie súťažných ročníkov 2016/17 a 2017/18 bude pomenovaná oblastná súťaž dospelých ObFZ Levice(VI. liga) názvom „MEVA (viac…)
Read More
Menu
CERTIFIKÁTY